Wyszukaj:

   Kompania Marzeń

tel.: 503322780, 502258238
email.: kontakt@kompaniamarzen.pl
strona www: www.kompaniamarzen.pl
Zespół Kompanii Marzeń to kilkanaście barwnych i nietuzinkowych postaci działających na co dzień w teatrze, kabarecie, cyrku, animacji.
Kompania Marzeń to przede wszystkim ludzie i ich wieloletnie doświadczenie.

Kilkanaście lat współpracy z Kompanią zaowocowało obecnością na setkach artystycznych i komercyjnych wydarzeń.

Tytułowe marzenia w szyldzie Kompanii to klucz do naszej działalności.

Po prostu spełniamy Państwa marzenia. Każdy choćby najbardziej szalony pomysł to wyzwanie dla naszej wyobraźni i talentu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kalki nie używamy!

Festyn dla dzieci i nie tylko, artystyczny festiwal, kampania promocyjna, akcja reklamowa, impreza firmowa, urodziny, ślub… Państwo marzą, my realizujemy.

Są wśród nas: aktorzy, performerzy, konferansjerzy, cyrkowcy, szczudlarze, animatorzy, muzycy i inni. Współpracujemy także z teatrami plenerowymi, grupami fire show (teatr ognia), orkiestrą kameralną oraz wieloma zespołami muzycznymi.


DODATKOWO:

Oprawa muzyczna i prowadzenie imprez

Dodatkowe atrakcje:
pokazy cyrkowe, animacje szczudlarzy, confetti, bańki mydlane, Teatr Ognia, UV & Light Show, muzyka na żywo.

Paweł Królik – DJ Wodzirej Kapitan Faza:
wieloletnie doświadczenie jako aktor i konferansjer, elastyczność i kreatywne podejście do każdej imprezy, indywidualnie opracowywane scenariusze, wysoka kultura osobista i poczucie humoru.
“… Każda impreza jest dla mnie nowym, niezapomnianym zadaniem. Chcę aby każdy gość czuł się jak u siebie w domu, swobodny i zrelaksowany…”
Razem z Wami przygotuję program Waszej imprezy skrojony na miarę oczekiwań, gdzie poza oprawą muzyczną i prowadzeniem konferansjerki mogę zaoferować unikatowe pokazy sztuk cyrkowych oraz wiele innych artystycznych atrakcji.

Sprawcie aby Wasza Wesele było niezapominanym wydarzeniem, gdzie prawdziwą wisienką na torcie będzie któraś z oferowanych przez nas atrakcji artystycznych.

Paweł KrólikDJ Wodzirej Kapitan Faza:
od 2010 DJ / Wodzirej, doświadczenie w prowadzeniu imprez weselnych, urodzinowych, sylwestrowych
od 2001 Aktor w Kabarecie Otwartym, udział w liczny festiwalach w całej Polsce, obecnie działającym w zamkowej Piwnicy Przy Krypcie w Szczecinie
ok 1999 do 2005 Aktor Teatru Karton ze Szczecina, udział w wielu spektaklach i akcjach happeningowych w tym “Nowa Skóra”, “1000″, “De profundis clamo…”, “Karma Artofia”, “Czystość”, “P.O.D”, organizacja spotkań teatralnych “Cafe Teatr” w DK Słowianin, “Karton” w GDK w Gryfinie,
od 2007 właściciel Agencji Artystycznej Kompania Marzeń – organizacja i prowadzenie imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych, realizacja audycji i przedstawień tematycznych,
od 2003 współtwórca Crazy Cannons, firmy realizującą oprawę artystyczną imprez sportowych i masowych, między innymi Mistrzostw Europy Kobiet w Siatkówce w 2009r oraz działań na Strefie Kibica Euro 2012 w Warszawie,
od 2005 współtwórca Klubu Żonglersko – Akrobatycznego, realizacja licznych warsztatów artystycznych i cyrkowych, organizator i konferansjer Variete Wieczoru Kabaretowo Cyrkowego

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Kompanii Marzeń.


Pozostałe zdjęcia:
Zobacz gdzie się znajdujemy:
 
   2012-2014 © KUNCEWICZ Marketing and Advertising | Linki | Regulamin
Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na stronie www.wymarzonewesele.com nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody
Copyright Œ KUNCEWICZ Marketing and Advertising. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.