Wyszukaj:

   Zespół muzyczny ODEON

tel.: 071-793 54 93, kom1 504-279-444, kom2 510-052-554
email.: odeon71@poczta.onet.pl
strona www: www.odeon.republika.pl
Zespół ODEON istnieje od 1998 roku, ale działalnością artystyczną zajmowaliśmy się już wcześniej. Naszymi atutami są: profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Oprócz muzycznej oprawy wesel, studniówek oraz wszelkiego rodzaju imprez kameralnych na swoim koncie mamy także:

  • występ w Prywatnej Telewizji POLSAT w programie "reality show"
  • udział w koncertach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • oprawę imprez promocyjnych w hipermarketach


Wykonywany przez nas repertuar jest wszechstronny i niezwykle urozmaicony: gramy zarówno dla młodzieży, jak i dla seniorów, przeboje najstarsze i najnowsze; w repertuarze posiadamy przeboje w językach: polskim, angielskim, francuskim, włoskim

Posiadamy wysokiej jakości system nagłośnieniowy, zestaw aktywny znakomitej włoskiej firmy RCF który sprawia że prezentowany program muzyczny jest w stu procentach czytelnie odbierany przez wszystkich słuchaczy. Doskonale spisuje się na małych i dużych salach a także w plenerach.Pozostałe zdjęcia:
Zobacz gdzie się znajdujemy:
 
   2012-2014 © KUNCEWICZ Marketing and Advertising | Linki | Regulamin
Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na stronie www.wymarzonewesele.com nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody
Copyright Œ KUNCEWICZ Marketing and Advertising. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.