Wyszukaj:

   Zespół Tequila

tel.: 608 202 875, 667 262 633
email.: tequilaband@poczta.fm
strona www: www.tequilaband.prv.pl
Zespół muzyczny Tequila to pięcioosobowa grupa muzyków zapewniająca w pełni profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesele, studniówka, sylwester, bankiet itp
Pochodzimy z okolic Bochni i Krakowa ale podróżujemy po całym kraju. Istnieje również możliwość zorganizowania występu za granicą. Zespół istnieje w niezmienionym składzie od ponad 10 lat! Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie Wasze sugestie.

Zespół Tequila prezentuje szeroki repertuar muzyczny oraz posiada w pełni profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt muzyczny i oświetleniowy.

Muzyka, którą gramy sięga do standardów jazzowych, przebojów z lat 70-tych, szalonych lat 80-tych, współcześnie panujących w mediach piosenek lat 90-tych, a także najnowszych hitów z list przebojów. Dlatego właśnie podczas zabawy z zespołem ,,Tequila" absolutnie nikt się nie nudzi!


Zespół muzyczny prezentuje szeroki repertuar muzyczny wykonywany na wysokiej klasy instrumentach. Aranżacja utworów oraz synchronizacja dźwięku wraz z systemem oświetleniowym dzięki programowi Martin Light Jockey daje niezapomniane wrażenia wizualne i słuchowe. Biblioteka utworów jest na bieżąco aktualizowana. Wykorzystanie instrumentów akustycznych: saksofon altowy, tenorowy, gitary, akordeon, perkusja ,sprawia, że Tequila jest zespołem uniwersalnym, uzyskującym brzmienie różnorodnych stylów muzycznych, od Pop-u, ROCK'N'ROLL-a, po tradycyjne Evergreeny czy też tańce klasyczne .

Zespół przykłada ogromną wagę do klarowności przejrzystości brzmienia, aby w jak najlepszy sposób uprzyjemnić publiczności spędzane z nimi chwile. Zapewnia również konferansjera, który nadaje charakteru występowi , prowadzi konkursy.

Wszelkie dodatkowe informacje do uzgodnienia telefonicznie.
Pozostałe zdjęcia:
Zobacz gdzie się znajdujemy:
 
   2012-2014 © KUNCEWICZ Marketing and Advertising | Linki | Regulamin
Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na stronie www.wymarzonewesele.com nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody
Copyright Œ KUNCEWICZ Marketing and Advertising. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

Kopiowanie, przedruk tekstów zamieszczonych na łamach serwisu oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą właściciela serwisu.